ODUNPAZARI YILDIZ ARIYOR

Odunpazarı Belediyesi Yaz Futbol Okulu, uzman altyapı hocaları eşliğinde çalışmalarına başladı. Üniversite Evleri futbol sahasında çalışmalara başlayan yaz futbol okuluna 1999-2004 doğumlu çocuklar katılıyor.


ALTI GÜN EĞİTİM
Haftanın altı günü gençlere futbol eğitimi veren yaz futbol okulu, yaz tatilinin bitmesi ile çalışmalarını tamamlayacak.
İLGİ BÜYÜK
Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; Yaz futbol okullarıyla amaçlarının çocuklara futbolun alt yapı eğitimini vermek olduğunu vurgulayan belediye yetkilileri, kent halkının gösterdiği ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
YETENEKLER GELİŞECEK,
KİŞİSEL GELİŞİME KATKI
SAĞLANACAK
Yaz futbol okulunda çocukların futbol eğitimlerinin yanı sıra, sosyal yönlerinin de gelişmesine katkıda bulunmaya çalıştıklarının altını çizen yetkililer; “Yaz Spor Okulu ile çocuklarımız, zararlı alışkanlıklardan uzak kalıp zamanlarını spor yaparak değerlendirmiş olacaklar. Bir taraftan eğitici sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştirirken, diğer taraftan da tatillerini verimli bir şekilde değerlendirecekler. Amacımız, gençlerin boş zamanlarını sosyal etkinliklerle değerlendirmeleri sağlamak, başta Odunpazarıspor olmak üzere Türk futboluna yıldızlar kazandırmak” diye konuştu.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com